Ante akvárium s rámečkem 60x30x35 cm, 63 l

Vyrobené zo 4 mm hrubého skla. Odporúčame doplniť : - mäkká podložka, ktorá vyhladí drobné nerovnosti a zabráni prasknutiu dna. - krycie sklo, ktoré zabraňuje vzlínaniu...
Doprava zdarma, Na sklade

• dost tenke sklo a bojím sa že mi pukne ked ho mám napustené

V pohode akvarium až na tenké sklo

• , zakúpené v Semilton.sk

• komunikácia, verím že sa to zlepší

obchod odporúčam, nakoniec sme dostali čo sme chceli a všetko je v poriadku. Musím sa poďakovať za urýchlené jednanie a vybavenie objednávky a taktiež za ponúknutú zľavu a darček. Do budúcnosti verím že popracujete na zákaznickom servise a budete mať už len spokojných zákaznikov.

Materiál
sklenené
63 kg
Objem
63 l

Vyrobené zo 4 mm hrubého skla.

Odporúčame doplniť :

• mäkká podložka, ktorá vyhladí drobné nerovnosti a zabráni prasknutiu dna.
  • krycie sklo, ktoré zabraňuje vzlínaniu vlhkosti a úniku zvierat. Skladá sa z jedného alebo viacerých kusov skla (v závislosti od veľkosti akvária). Nepoužíva sa na plastové kryty.

Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 796 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €95 % • 1 973 recenziíĎalšie informácie